• UWAGA!!!

Akcja charytatywna

Bazarku charytatywnego - Razem możemy wszystko

Zachęcamy do udziału w akcji charytatywnej, która wiąże się z akcją edukacyjno-lojalnościową sieci sklepów Biedronka.

Będziemy zbierać naklejki z akcji gang swojaków do specjalnie przygotowanego słoika, który będzie stał na wejściu do przedszkola. Zbierać będziemy także pluszaki-maskotki (nie muszą to być swojaki, ważne by były nowe z metka).

Po co to robimy??

Naklejki wymieniamy na pluszaki, a pluszaki trafiają do Centrum zdrowia dziecka. Dzieci, które spędzają święta w szpitalu, otrzymują pluszaki. W ubiegłym roku także kilka pluszaków trafiło do świątecznej paczki dla dzieci z ubogiej rodziny. Założycielem Bazarku Charytatywnego jest Pani Edyta Konsek. Zapraszam do odwiedzenia profilu na Facebooku: Bazarek Charytatywny - Razem możemy wszystko.

Podsumowując, gdyby każdy przedszkolak przekazał tylko 2 naklejki uzbieralibyśmy ich aż 150 !!!

Razem możemy więcej!!!

Przedszkolny koordynator: Hanna Polok

Kontakt: hannapolok@zsprudziczka.pl

• WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!

• Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wrócą do nas wypoczęte po wakacjach oraz ich rodziców.

Rozpoczynamy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki oraz pracy. Wspólnie będziemy odkrywać, badać oraz podróżować. Staniemy się artystami i małymi twórcami a wszystko po to, by dobrze się bawić oraz jak najwięcej się nauczyć. Chcemy zdobyć nowe umiejętności oraz doskonalić te, które już posiadamy.

Mamy nadzieję, że pobyt w naszym przedszkolu przyniesie dzieciom wiele radości, nowe przyjaźnie, ogrom ciekawych zabaw, dawkę dobrego humoru oraz niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia z pociech.

Wychowawcy grup przedszkolnych