• Grupa II "ŻABKI"

Małgorzata Kania-religia

POMOC NAUCZYCIELA

Izabela Kurkowska

GRUPA LICZY 25 DZIECI: 14 DZIEWCZYNEK I 11 CHŁOPCÓW, DWOJE DZIECI 6-LETNICH, 21 DZIECI 5-LETNICH I DWOJE DZIECI 4-LETNICH.

DZIEŃ  PRZEDSZKOLAKA

Dzień ten upłynął nam na zabawach od samego rana. Najpierw bawiliśmy się przy muzyce z nagraniami: ,,Chocolate", ,,A  Ram Sam Sam" i ,,Chuchua, chuchua", a nastepnie nauczyliśmy się  okrzyku: ,,Dzień Przedszkolaka ważna sprawa, czeka nas dzisiaj super zabawa!"Potem układaliśmy zakodowany napis: DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Następnie odbyły się zabawy ruchowo-sprawnościowe. Podczas przerwy dzieci piły zdrowe soczki i częstowały się słodkościami. Potem braliśmy udział w loterii losowej- każdy los wygrywa. Każde dziecko wybierało sobie los z numerkiem i odnajdywało upominek znajdujący się pod tym numerkiem. Dzień upłynął nam na zabawie i śmiechu, a radosci było co niemiara.

Aktualności - Przedszkole nr 31

OGÓLNOPOLSKI  DZIEŃ  PRZEDSZKOLAKA!!!

W  poniedziałek 20.09.2021r. będziemy obchodzić Ogólnopolski

Dzień Przedszkolaka. Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyszły ubrane do przedszkola  w wygodny strój sportowy. Wszystkie dzieci z grupy ,,Żabki"  zabierają ze sobą uśmiech na twarzy i energię do wspólnej zabawy.

Bardzo dziękujemy! Wychowawcy.

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki, święto kreatywności, odkrywania talentów, pokonywania ograniczeń oraz wzmacniania wiary we własne siły. Tego dnia, nasze ubrania wypełnione były kolorowymi kropkami. Dzieci poznały historię Vashti , bohaterki "Kropki" Petera Reynoldsa. Historia ta uświadomiła dzieciom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności i talenty.Tego dnia szukaliśmy naszych mocnych stron by podnieść poczucie wartości wszystkich przedszkolaków.Idąc za przykładem Vashti, dzieci stworzyły galerię z kropkowych prac. Każda była inna, każda wyjątkowa, każda w kropki.

Było Kolorowo, "Kropkowo" i Radośnie. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.