PLAN KONKURSÓW
w roku szkolnym 2022/2023
w ZSP Rudziczka
KLASY IV – VIII
Lp.
NAZWA
TERMIN
ODPOWIEDZIALNY NAUCZYCIEL
1.
Mistrz czytelnictwa
cały rok szkolny
A. Sobańska
2.
Konkurs na nazwę dla szkolnej biblioteki
II semestr
A. Sobańska
3.
Bieg po książkę – II edycja
wrzesień
A. Sobańska
J. Mańka
4.
Konkurs o krajach anglojęzycznych/ recytatorski z języka angielskiego
„Mistrz języka angielskiego”
maj
M. Krawczyk
5.
Szkolny konkurs-
”Mistrz dobrego wychowania”
I semestr
A. Buszka
6.
Szkolny konkurs fotograficzny dla klas VII i VIII
„Dzieła A. Fredry w obiektywie”
II semestr
A. Buszka
7.
Szkolny konkurs literacki-
”List do podróżnika”
II semestr
A. Buszka
A. Sobańska
A. Krent
8.
Szkolny Konkurs-
„Czytanie ze zrozumieniem”
I semestr
A. Buszka
A. Sobańska
A. Krent
9.
Szkolny Konkurs Ortograficzny
I semestr
A. Buszka
A. Sobańska
A. Krent
10.
Szkolny Konkurs Recytatorski
I semestr
A. Buszka
A. Sobańska
A. Krent
11.
Wojewódzki Konkurs Biblijny
listopad
M . Kania
12.
Szkolny Konkurs Religijny
klasy I – VIII
„Najładniejsza szopka”
grudzień
M. Kania
13.
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
kwiecień
M. Kania
M. Zyzańska
14.
Szkolny Konkurs Przyrodniczy
listopad, grudzień
A. Merkel
15.
Konkurs o tematyce ekologicznej
marzec , kwiecień
A. Merkel
16.
Szkolny Konkurs Geograficzny
marzec
A. Szopa
17.
Szkolny Konkurs plastyczny:
”Kim chciałbym zostać?”
listopad
M. Zyzańska
T. Smusz
18.
Szkolny Konkurs Matematyczny
maj
K. Kine – Głąb
A. Matyjaszczyk
19.
Turniej Rummikuba
marzec
K. Kine - Głąb
20.
Konkurs Szachowy
kwiecień
K. Kine - Głąb
21.
Szkolny konkurs z języka niemieckiego
maj
K. Kajda - Gacek
KLASY I – III
Lp.
NAZWA
MIESIĄC
ODPOWIEDZIALNY NAUCZYCIEL
1.
Mistrz tabliczki mnożenia
październik 2022
Irena Zielonka
2.
Konkurs plastyczny
„Tęczowy kalendarz”
październik 2022
Agnieszka Smołka
3.
Konkurs plastyczny
„Mój przyjaciel miś”
listopad 2022
Regina Hoła
4.
Szkolny Konkurs Recytatorski
marzec 2023
Regina Hoła
5.
Gminny Konkurs Recytatorski
zgodnie z podaną datą
wszyscy
6.
Szkolny Konkurs Matematyczny
kwiecień 2023
Irena Zielonka
Agnieszka Smołka
7.
Gminny Konkurs Matematyczny
zgodnie z podaną datą
wszyscy
8.
Szkolny Konkurs Ortograficzny
Kwiecień 2023
Irena Zielonka
Agnieszka Smołka
9.
Gminny Konkurs Ortograficzny
zgodnie z podaną datą
wszyscy
10.
Szkolny konkurs z języka angielskiego- klasy I -III
Maj 2023
Marlena Cierpioł