Nawigacja

Samorząd Uczniowski 2009/2010, 2010/2011 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2011/2012 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2012/2013 Działalność Samorządu Uczniowskiego w 2013/2014 Działalność Samorządu Uczniowskiego w 2014/2015 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2015/2016 Samorząd Uczniowski 2016/2017 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Samorząd Uczniowski

Działalność Samorządu Uczniowskiego 2011/2012

WITAMY W ROKU SZKOLNYM 2011/2012. Przedstawiamy skład Samorządu Uczniowsiego:

Przewodniczący-Igor Teodorowicz

Zastępca Przewodniczącego-Rafał Tomporowski

Członkowie-Hanna Ambroziewicz,Dawid Skrobol,Klaudia Zimny

Opiekunowie-  magister   Magdalena Krawczyk  i  magister  Mariola Zyzańska

    We wrześniu zorganizowaliśmy dyskotekę. Bawiliśmy się świetnie.

Jak co roku Samorząd Szkolny przygotował akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tym razem dowiedzieliśmy się czegoś na temat rodzajów uczniów w szkole.

Dziękujemy naszym nauczycielom za trud włożony w nauczanie i wychowywanie nas!

W listopadzie bawiliśmy się na dyskotece andrzejkowej. Tradycyjnie nie zabrakło na niej wróżb.

 

6 grudnia Samorząd Uczniowski razem z klasą VI zorganizował NIEBOLANDIĘ, podczas której były ciekawe atrakcje. Odwiedził nas również Mikołaj.

 

    Samorząd Szkolny życzy wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz uczniom spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2012.

To był bal! 25 stycznia Samorząd pomagał w organizacji balu maskowego klas IV-VI wraz z wychowawcami. Było super! Zdjęcia w zakładkach poszczególnych klas.

 

Grosz do grosza!  Kończymy liczyć góóóry grosz dla dzieci z rodzinnych domów dzicka. Jest tego trochę... Ale oczywiście bardzo się cieszymy, bo cel jest piękny i ważny. Przypominamy także, ze trwa całoroczny konkurs na Superklasę. Wyniki już w czerwcu...

Każdy z nas ma talent, co okazało się na corocznym konkursie w pierwszy dzień wiosny!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim spokoju, zdrowia i radości...

Kibicuj fair play! W Dzień Dziecka, a dla nas sportu staliśmy się biało-czerwoni i wraz z panią Mariolą, panią dyrektor, nauczycielami i uczniami nauczyliśmy się nowego hymnu kulturalnego kibica. To był świetny, niezapomniany dzień, który pomogliśmy przygotować.

Przynieś paczkę z 3 produktów i pomóż dzieciom Lwowa. Akcja trwa do 19 czerwca. Zaprasza Samorząd i Koło Misyjne.

 

26 czerwca Samorząd pożegnał się z Panią dyrektor, nauczycielami i uczniami naszej szkoły. Dziękujemy za działalność i opiekę 2011/2012 Paniom Marioli Zyzańskiej i Magdalenie Krawczyk. Zachowamy pamiątkowe zdjęcia naszej piątki oraz upominki...

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudziczce
    Szkoła Podstawowa Im.Boh. Ośw.w Rudziczce

Galeria zdjęć