Nawigacja

Samorząd Uczniowski 2009/2010, 2010/2011 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2011/2012 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2012/2013 Działalność Samorządu Uczniowskiego w 2013/2014 Działalność Samorządu Uczniowskiego w 2014/2015 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2015/2016 Samorząd Uczniowski 2016/2017 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Samorząd Uczniowski

Działalność Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Po wrześniowej kampanii wyborczej, 18 09. wybrano: Zuzannę Głąb (przewodnicząca SU); Filipa Wrożynę (zastępca przewodniczącej); Klaudię Wojtasik i Klaudiusza Mellera - członkowie. Opiekunami Samorządu zostały: Magdalena Krawczyk oraz Anna Krent. Na apelu przedstawiono Pani Dyrektor zadania Samorządu i obiecano opracować szczegółowy Plan pracy.

Już pod koniec września zaczynamy jako wolontariusze "Wózkiem dla Moniki", starając się pomóc w zakupie specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla Moniki Maciończyk. Ogłaszamy także całoroczny konkurs na Super klasę. Na dobry początek kazda klasa dostaje po 4 punkty za miesiąc wrzesień jako kredyt zaufania...

12 października Samorząd wraz z kołem teatralnym przygotował uroczystą akademię z okazji DEN, dziękując za codzienny trud nauczycielom i pracownikom naszej szkoły.

 W pażdzierniku skończyliśmy akcję "Wózek dla Moniki". Dzięki Waszym dobrym sercom, wrażliwości i hojności, zebraliśmy 525,50zł. Dziękujemy!

29 listopada Samorząd zorganizował szkolne andrzejki dla wszystkich klas. Były nie tylko tańce, ale również liczne zabawy do godziny 19.00. Zdjęcia - na szkolnej stronie internetowej.

6 grudnia Samorząd wraz z klasą VI i VII zorganizował Niebolandię, w której na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji oraz Mikołaj. Oprócz możliwości odwiedzin w salonach piękności, masażu czy kupna losów, można było kupić przepyszne ciasta upieczone przez rodziców ze wszystkich klas. Zdjęcia - na szkolnej stronie internetowej.

Z okazji Swiąt Bożego Narodzenia życzymy Spokoju, Radości, Rodzinnego ciepła oraz wspaniałych podarunków, a w Nowym Roku sił na wszystkie życiowe wyzwania!

Wreszcie ferie zimowe! Od 29 stycznia do 11 lutego odpoczniemy trochę od szkoły i obowiązków. Na czas wypoczynku życzymy wielu kreatywnych pomysłów i ani jednej zmarnowanej minuty! Odpoczywajmy bezpiecznie i aktywnie. Do zobaczenia w lutym!

13 lutego odbyła się dyskoteka walentynkowo-karnawałowa dla klas V-VII.

Dzień później, 14 lutego, wyjątkowy listonosz walentynkowy dostarczył wszystkie kartki z walentynkowej skrzynki uczniom i nauczycielom naszej szkoły.

21 marca Samorząd pomagał w organizacji Święta szkoły. Jak się okazało mamy więcej talentów, niż można by pomyśleć na co dzień.

Regularnie współpracujemy z Kołem Misyjnym w wielu akcjach wolontaryjnych w naszej szkole. Po sukcesie zbiórki na wózek dla Moniki wierzymy w wasze dobre serca!

Dziś 26 maja. Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich Mam! Najważniejszych na świecie bliskich nam osób...

Z okazji Dnia dziecka składamy najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń i fantastycznych prezentów. Dodatkowym z nich jest w tym roku dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

Nadal prowadzimy roczny konkurs na Super klasę! Jesteśmy już trochę zmęczeni, ale robimy to do końca, tak, żeby nagrodzić waszą całoroczną pracę.

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudziczce
    Szkoła Podstawowa Im.Boh. Ośw.w Rudziczce

Galeria zdjęć