Samorząd Uczniowski 2009/2010, 2010/2011 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2011/2012 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2012/2013 Działalność Samorządu Uczniowskiego w 2013/2014 Działalność Samorządu Uczniowskiego w 2014/2015 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2015/2016 Samorząd Uczniowski 2016/2017 Działalność Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Działalność Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Po wrześniowej kampanii wyborczej, 18 09. wybrano: Zuzannę Głąb (przewodnicząca SU); Filipa Wrożynę (zastępca przewodniczącej); Klaudię Wojtasik i Klaudiusza Mellera - członkowie. Opiekunami Samorządu zostały: Magdalena Krawczyk oraz Anna Krent. Na apelu przedstawiono Pani Dyrektor zadania Samorządu i obiecano opracować szczegółowy Plan pracy.

Już pod koniec września zaczynamy jako wolontariusze "Wózkiem dla Moniki", starając się pomóc w zakupie specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla Moniki Maciończyk. Ogłaszamy także całoroczny konkurs na Super klasę. Na dobry początek kazda klasa dostaje po 4 punkty za miesiąc wrzesień jako kredyt zaufania...

12 października Samorząd wraz z kołem teatralnym przygotował uroczystą akademię z okazji DEN, dziękując za codzienny trud nauczycielom i pracownikom naszej szkoły.

W pażdzierniku skończyliśmy akcję "Wózek dla Moniki". Dzięki Waszym dobrym sercom, wrażliwości i hojności, zebraliśmy 525,50zł. Dziękujemy!

29 listopada Samorząd zorganizował szkolne andrzejki dla wszystkich klas. Były nie tylko tańce, ale również liczne zabawy do godziny 19.00. Zdjęcia - na szkolnej stronie internetowej.

6 grudnia Samorząd wraz z klasą VI i VII zorganizował Niebolandię, w której na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji oraz Mikołaj. Oprócz możliwości odwiedzin w salonach piękności, masażu czy kupna losów, można było kupić przepyszne ciasta upieczone przez rodziców ze wszystkich klas. Zdjęcia - na szkolnej stronie internetowej.

Z okazji Swiąt Bożego Narodzenia życzymy Spokoju, Radości, Rodzinnego ciepła oraz wspaniałych podarunków, a w Nowym Roku sił na wszystkie życiowe wyzwania!

Wreszcie ferie zimowe! Od 29 stycznia do 11 lutego odpoczniemy trochę od szkoły i obowiązków. Na czas wypoczynku życzymy wielu kreatywnych pomysłów i ani jednej zmarnowanej minuty! Odpoczywajmy bezpiecznie i aktywnie. Do zobaczenia w lutym!

13 lutego odbyła się dyskoteka walentynkowo-karnawałowa dla klas V-VII.

Dzień później, 14 lutego, wyjątkowy listonosz walentynkowy dostarczył wszystkie kartki z walentynkowej skrzynki uczniom i nauczycielom naszej szkoły.