Działalność Samorządu Uczniowskiego 2015/2016

Samorząd Uczniowski  2015/2016

Dnia 16 września, po kilkudniowej, burzliwej kmpani wyborczej, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego na rok szoklny 2015/2016.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016

Przewodnicząca: Kinga Łatka

Zastępca przewodniczącej: Kacper Teodorowicz

Do samorządu weszli także: Roksana Jurczyk, Marta Świerczek,

Natalia Tomporowska, Kamil Ciżmowski

Opiekun samorządu: mgr Katarzyna Kine-Głąb

Dnia 30 września 2015 roku Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę z okazji Dnia Chopca. Zabawa była udana! Wszystkim uczastnikom dyskoteki dziękujemy.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom szkoły dużo zdrowia,

powdzenia w pracy i samych radosnych dni

życzy: Samorząd Uczniowski.

W osatnim tgodniu października Samorząd Uczniowski zorganizował klasowy konkurs  pt: " Figurka z darów jesieni". Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Pomysłowość uczniów zaowocowała ciekawymi projektami.

25 listopada świętowaliśmy Śwatowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy uczeń naszej szkoły mógł przynieść na zajęcia swoją przytulankę- pluszowego misia. Akcja cieszył się dużym zainteresowaniem.

W dniu 25 listopada w naszej szkole odbyła się Andrzejkowa dyskoteka.                            Były gry, wróżby i mnóstwo ciekawej zabawy.

6 grudnia - Niebolandia

W tym dniu w naszej szkole dzieci odwiedziły krainę świętego Mikołaja. Był Mikolaj, bufet z domowymi wypiekami, salon kosmetyczny, masażu, fryzjerski. Można było skorzystać z porady wróżki. Mile spędzić czas w kąciku zabaw.

W grudniu Samorząd Uczniowski zorganizował także,

klasowy konkurs na

Świąteczny stroik.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia                                                     życzymy wszystkiego najlepszego,                                                    dużo zdrowia, cipła rodzinnego                                                          oraz  dużo szczęścia  w nadchodzącym                                                  Nowym 2016 roku.

Samorząd Uczniowski.

Witamy w nowym 2016 roku.

W drugiej połowie stycznia odbył się pierwszy szkolny turniej Rummikuba.   Rywalizacja odbyła sie w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas I-III oraz IV-VI.

W kategorii klas młodszych zwyciężcami zostali:

I miejsce   Konrad Wiśniewski

II miejsce  Mariusz Mikołajec

IIImiejsce   Maria Łakomiak

W  kategorii klas starszych :

I miejsce  Martyna Kwoka

II miejsce  Klaudia Wojtasik

III miejsce  Sebastian Sputek

GRATULUJEMY!!!

Wesołych, pełnych nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy

Spędzonych wśród rodziny, przy wspólnym stole.

smacznego jajka, mokrego Dyngusa

oraz mnóstwo wiosennego obtymizmu

życzy Samorząd Uczniowski.

Rudziczka, dn.18.03.2016r.

W dniach 25.04 - 29.04.2016r. w naszej szkole odbył się Turniej Szachowy.

Wyniki tego konkurszu przedstawiają sie następująco:

W kategorii klas 1-3

I miejsce Patryk Czeriński kl. 3

II  miejsce Przemyslaw Dzida kl.1

III miejsce  Bartosz Łatka kl. 1b.

W kategorii klas 4 -6

I miejsce  Wiktor Tomecki  kl. 4

II miejsce  Jakub Szymański  kl.6

III miejsce  Marek Sobiesiek  kl.6

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszyn młodszym kolegom składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam zdrowia, uśmiechu, radości , dobrych ocen i dużo prezentów.

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016                                gratulujemy wszystkim wspaniałych  wyników                                                  i życzymy spokojnych ,  szczęśliwych, udanych wakacji.

Żegnają się z Wami członkowie Samorządu                                                   wraz z p. Katarzyną Kine-Głąb.