ZEBRANIE Z RODZICAMI

Odbędzie się 15 stycznia 2018 r. w poniedziałek o godz. 17.00 w salach poszczególnych grup.

BAL PRZEBIERAŃCÓW

MAMUSIU, TATUSIU !

BARDZO WAS PROSZĘ O PRZYGOTOWANIE
DLA MNIE STROJU NA BAL PRZEBIERAŃCÓW,
KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 19 STYCZNIA W NASZYM PRZEDSZKOLU.

OGŁOSZENIE RODZINNEGO KONKURSU WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNEGO
PT. „MAGIA ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA”

OTO REGULAMIN KONKURSU:

1. CELEM KONKURSU JEST ZAINTERESOWANIE DZIECI TRADYCJAMI BOŻONARODZENIOWYMI, KSZTAŁCENIE INWENCJI TWÓRCZEJ I WYOBRAŹNI,KTÓRYCH INSPIRACJĄ SĄ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, ROZWIJANIE WRAŻLIWOŚCI ESTETYCZNEJ I PROMOWANIE TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ.

2. UCZESTNIKAMI SĄ DZIECI  WRAZ  Z RODZICAMI
ZE WSZYSTKICH GRUP PRZEDSZKOLNYCH.

3.  PRZEDMIOTEM KONKURSU JEST PRACA PLASTYCZNA
O WW. TEMACIE WYKONANA PRZEZ RODZINĘ
W DOWOLNYM FORMACIE.

4. TECHNIKA WYKONANIA PRACY PLASTYCZNEJ JEST DOWOLNA: RYSUNEK, KOLOROWANKA, MALARSTWO, WYDZIERANKA, KOLAŻ, PATCHWORK ( NP. KARTKA ŚWIĄTECZNA, PRACA PRZESTRZENNA TYPU CHOINKA, MIKOŁAJ, BOMBKA ITP.)

5. KAŻDA ZGŁASZANA DO KONKURSU PRACA PLASTYCZNA POWINNA ZAWIERAĆ WPISANE INFORMACJE:
IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA, GRUPA PRZEDSZKOLNA.

6. PRACE DOSTARCZAMY DO WYCHOWAWCÓW POSZCZEGÓLNYCH GRUP DO 19 GRUDNIA 2017 R.
( WTOREK).

7. WSZYSTKIE PRACE ZOSTANĄ UDOSTĘPNIONE DO WGLĄDU NA GAZETKACH W NASZYM PRZEDSZKOLU ZAŚ ZDJĘCIA PRAC ZOSTANĄ UMIESZCZONE NA STRONIE INTERNETOWEJ NASZEGO PRZEDSZKOLA.

8. JURY W SKŁADZIE NAUCZYCIELI NASZEGO PRZEDSZKOLA
WYŁONI ZWYCIĘZCÓW KONKURSU DO KOŃCA 2017 R.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

W ŚRODĘ 6 GRUDNIA ODWIEDZI NAS ŚW. MIKOŁAJ. BARDZO PROSIMY O UBRANIE DZIECI W TYM DNIU W UBRANIA W KOLORZE CZERWONYM. MILE WIDZIANE CZAPECZKI MIKOŁAJKOWE U DZIECI.

DZIĘKUJEMY

W PONIEDZIAŁEK 4 GRUDNIA OBCHODZIĆ BĘDZIEMY DZIEŃ GÓRNIKA. W TYM DNIU GOŚCIĆ BĘDZIEMY PRZEDSTAWICIELA TEGO ZAWODU SPOŚRÓD „NASZYCH” TATUSIÓW GÓRNIKÓW.  BARDZO PROSIMY
O ODŚWIĘTNE UBRANIE DZIECI.

dziękujemy

WE WTOREK 28 LISTOPADA ODĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA.
W TYM DNIU PROSIMY BY DZIECI ZABRAŁY ZE SOBĄ
DO PRZEDSZKOLA SWOJEGO MISIA ULUBIONEGO ZAWSZE PRZYTULANEGO heartheartheart

WE WTOREK 14 LISTOPADA ODBĘDĄ SIĘ ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW ORGANIZOWANE PRZEZ PRACOWNIKÓW GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W SUSZCU. BEDĄ TO ZAJĘCIA LITERACKO-EDUKACYJNE DOTYCZĄCE TOLERANCJI, KTÓRYCH GŁÓWNYM BOHATEREM BĘDZIE ELMER.

Zajęcia opracowano na podstawie światowego bestselleru "ELMER - słoń w kratkę - ulubieniec przedszkolaków na całym świecie". Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego motto życiowe to: "sprawdźmy", "poszukajmy", "dowiedzmy się".
Razem z Elmerem dzieci odkrywają swoje indywidualne talenty, budują poczucie własnej wartości, uczą się tolerancji i otwartości oraz przekonują się, że warto poznawać świat i zdobywać przyjaciół.

Książki o Elmerze zostały wysoko ocenione przez nauczycieli i ibibliotekarzy biorących udział w seminariach promujących czytelnictwo jako cenna i pomocna seria wspierająca dobre emocje.

W ŚRODĘ 8 LISTOPADA PRZEDSZKOLAKI PRZYŁĄCZAJĄ SIĘ DO  OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI
" ŚNIADANIE DAJE MOC".

WE WTOREK 7 LISTOPADA PRZEDSZKOLAKÓW ODWIEDZĄ POLICJANCI Z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W PSZCZYNIE CELEM      PRZYBLIŻENIA DZIECIOM SPECYFIKI ZAWODU POLICJANT
ORAZ ZASAD BEZPIECZEŃSTWA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW NA KONTAKTY INDYWIDUALNE KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 30 PAŹDZIERNIKA
TJ. PONIEDZIAŁEK O GOD
Z. 17.00

WYCHOWAWCY GRUP

WE WTOREK 10 PAŹDZIERNIKA BĘDZIE
W NASZYM PRZEDSZKOLU FOTOGRAF.

PROSIMY O ODŚWIĘTNE UBRANIE DZIECI.

DRODZY RODZICE

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI GRUP ODBĘDĄ SIĘ 11.09.2017 R.
( PONIEDZIAŁEK) O GODZ. 17.00 W SALACH POSZCZEGÓLNYCH GRUP. OMÓWIONE ZOSTANĄ SPRAWY ORGANIZACYJNE ZWIĄZANE Z ROKIEM SZKOLNYM 2017/2018.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

SERDECZNIE WITAMY DZIECI I RODZICÓW W NASZYM

PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018.