Przedszkole

WE WTOREK 14 LISTOPADA ODBĘDĄ SIĘ ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW ORGANIZOWANE PRZEZ PRACOWNIKÓW GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W SUSZCU. BEDĄ TO ZAJĘCIA LITERACKO-EDUKACYJNE DOTYCZĄCE TOLERANCJI, KTÓRYCH GŁÓWNYM BOHATEREM BĘDZIE ELMER.

Zajęcia opracowano na podstawie światowego bestselleru "ELMER - słoń w kratkę - ulubieniec przedszkolaków na całym świecie". Elmer to słoń, do którego wszyscy przychodzą po radę. Zawsze podejmuje inicjatywę i potrafi zmotywować innych do działania. Jest dowcipny, cierpliwy, ma naturę badacza. Jego motto życiowe to: "sprawdźmy", "poszukajmy", "dowiedzmy się".
Razem z Elmerem dzieci odkrywają swoje indywidualne talenty, budują poczucie własnej wartości, uczą się tolerancji i otwartości oraz przekonują się, że warto poznawać świat i zdobywać przyjaciół.

Książki o Elmerze zostały wysoko ocenione przez nauczycieli i ibibliotekarzy biorących udział w seminariach promujących czytelnictwo jako cenna i pomocna seria wspierająca dobre emocje.

W ŚRODĘ 8 LISTOPADA PRZEDSZKOLAKI PRZYŁĄCZAJĄ SIĘ DO  OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI
" ŚNIADANIE DAJE MOC".

WE WTOREK 7 LISTOPADA PRZEDSZKOLAKÓW ODWIEDZĄ POLICJANCI Z KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W PSZCZYNIE CELEM      PRZYBLIŻENIA DZIECIOM SPECYFIKI ZAWODU POLICJANT
ORAZ ZASAD BEZPIECZEŃSTWA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY RODZICÓW NA KONTAKTY INDYWIDUALNE KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ 30 PAŹDZIERNIKA
TJ. PONIEDZIAŁEK O GOD
Z. 17.00

WYCHOWAWCY GRUP

WE WTOREK 10 PAŹDZIERNIKA BĘDZIE
W NASZYM PRZEDSZKOLU FOTOGRAF.

PROSIMY O ODŚWIĘTNE UBRANIE DZIECI.

DRODZY RODZICE

SPOTKANIA Z WYCHOWAWCAMI GRUP ODBĘDĄ SIĘ 11.09.2017 R.
( PONIEDZIAŁEK) O GODZ. 17.00 W SALACH POSZCZEGÓLNYCH GRUP. OMÓWIONE ZOSTANĄ SPRAWY ORGANIZACYJNE ZWIĄZANE Z ROKIEM SZKOLNYM 2017/2018.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

SERDECZNIE WITAMY DZIECI I RODZICÓW W NASZYM

PRZEDSZKOLU W ROKU SZKOLNYM 2017/2018.