• GRUPA I SÓWKI

Pomoc nauczyciela: Barbara Cymbor

Grupa liczy 25 dzieci: 12 dziewczynek i 13 chłopców

• Powitanie Jesieni

• W dniu 23.09.2021 (czwartek) odbyły się warsztaty literackie pt. "Spotkanie z panią Jesienią", które poprowadziła Aneta Konefał "Misiowa Mama". Dzieci powtórzyły znajomość pór roku z wykorzystaniem materiału graficznego (zdjęcia) oraz poznały datę rozpoczęcia kalendarzowej jesieni. Wysłuchały tekst: "Pani Jesień" i odpowiadały na pytania do jego treści. Wzięły udział w jesiennych zabawach ruchowych i graficznych. Sówki wykonały jesiennego jeża obijając pomalowane farbą dłonie na papierze. Dzieci podjęły także pierwszą próbę kodowania na macie z użyciem kolorowych kubeczków. W ramach podziękowania za uczestnictwo w warsztatach grupa otrzymała pamiątkowy dyplom.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

•                 Dzisiejszy dzień był wyjątkowo atrakcyjny dla starszaków. Od samego rana towarzyszyły nam zabawy muzyczno-ruchowe z chustą animacyjną. Odbyły się także zabawy zręcznościowe, zabawy sprawnościowe oraz teleturniej rozbudzający kreatywne myślenie. Sówki kolorowały zakodowane obrazki, na których ukazały się smakowite lody. Podczas przerwy dzieci piły przepyszne soczki. Każde dziecko otrzymało medal dla Super Przedszkolaka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dostępnych w galerii.

• „Każdy przedszkolak dobrze wie,
          że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
          od najmłodszego, aż po starszaka,
          wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

W poniedziałek 20.09.2021r. będziemy obchodzić Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym dniu dzieci przychodzą ubrane do przedszkola na sportowo. Zabierają dobry humor i energię do  wspaniałej zabawy!

Dziękuję

Wychowawca grupy

• Dzień Kropki

• Dzień kropki w naszej grupie upłyną bardzo szybko. Dzieci doskonale się bawiły szukając ukrytych kropek, chętnie prezentowały swoje pasje i zainteresowania rówieśnikom. Rozwijaliśmy poczucie rytmu poprzez kropkową zabawę muzyczną. Rozwiazywaliśmy sudoku z kolorowych kropek. Uczyliśmy sie współpracy przenosząc kolorowe kubeczki na wyznaczone kropki. Wykonalismy kreatywne kropkowe prace plastyczne. Nie zabrakło kropeczkowej fotobudki. Zapraszamy na relację dostępną w linku poniżej