Teatrzyk za Siódmą Górą Nasze sukcesy

Teatrzyk szkolny

Teatrzyk za Siódmą Górą

"Teatrzyk za Siódmą Gó" działał w naszej szkole od 1996 roku.

Założyła go i prowadziła pani Regina Hoła.

Przedstawienie "Pali się" na podstawie wiersza Jana Brzechwy zaprezentowano z okazji Dnia Matki oraz na gminnych dożynkach w Rudziczce 6.09.2015 r.

"Teatrzyk za Siódmą Górą" wznowił swoją działalność. Przygotował "Zabawę w śpiącą królewnę".

"Bajka o szczęściu" podczas Wojewódzkiego Przeglądu Teatralnego "Gostyńskie Teatrałki"

Spektakl pt. "Bajka o szczęściu", który został  nagrodzony w Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "O Tort Baby Jagi"  Wola 2010.  .

"Teatrzyk za Siódmą Górą" w trakcie występów na Pawłowickich Spotkaniach Teatralnych "Melpomania 2008" prezentuje spektakl pt."Smocze perypetie"

Występy w naszej szkole  z okazji "Barbórki".

Przedstawienie scenek kabaretowych w czasie "Humoreski aprilisowej 2009" w GOK-u w Suszcu.

Gościnny występ w GOK-u w Suszcu podczas imprezy "I ja mam talent"  2009r.

Żyrafa- Martyna i Tygrys- Emilka w strojach spektaklu "Pampilio" podczas Pawłowickich Spotkań Teatralnych "Melpomania 2007"

Królowa Sniegu- spektakl nagrodzony Arlekinem.