• PRZETARGI 2022 rok

Rudziczka, 14.04.2022 r.

Rudziczka, 06.04.2022r.

Ogłoszenie o przetargu organizowanym na zasadach określonych w kodeksie cywilnym, zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych o wartości poniżej 130.000 zł, stanowiącym załącznik  nr 1 do Zarządzenia nr ZSP Rudz- 3/2021 Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudziczce z dnia 15.01.2021 r. na zadanie:

Sprzedaż, dostawa i konfiguracja sprzętu do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudziczce w ramach programu „Laboratoria przyszłości” – postępowanie 3 zgodnie z uchwałą nr 129 Rady Ministrów z dnia 29.09.2021 r. w sprawie wsparcia na realizację inwestycyjnych zadań jednostek samorządu terytorialnego polegających na rozwijaniu szkolnej infrastruktury - „Laboratoria przyszłości” (M.P. z 2021 r. poz. 939), zwanej dalej uchwałą.

Ogłoszenie o przetargu:

Ogloszenie_o_przetargu.pdf

Załączniki:

Zalacznik_nr_1_-_szczegolowy_zakres_zamowienia.pdf

Zalacznik_nr_2_-_formularz_ofertowy.pdf

Zalacznik_nr_3_-_wzor_umowy.pdf

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACJA Z OTWARCIA Z OFERT - „Laboratoria przyszłości” – postępowanie 2

Informacja_z_otwarcia_ofert(1).pdf

Sprzedaż, dostawa i konfiguracja sprzętu do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudziczce w ramach programu „Laboratoria przyszłości” – postępowanie 2 zgodnie z uchwałą nr 129 Rady Ministrów z dnia 29.09.2021 r. w sprawie wsparcia na realizację inwestycyjnych zadań jednostek samorządu terytorialnego polegających na rozwijaniu szkolnej infrastruktury - „Laboratoria przyszłości” (M.P. z 2021 r. poz. 939), zwanej dalej uchwałą.

Ogłoszenie o przetargu:

Ogloszenie_o_przetargu.pdf